Апаратний манікюр

Апаратний манікюр

Курси апаратного манікюру в Києві

Апаратний манікюр – це той самий необрізний, тільки його різновид. Його переваги в тому, що він не обрізає кутикулу, а всього лише звільняє її від відмерлих клітин, сама ж кутикула залишається неушкодженою. Через акуратне опрацювання шкіри та дбайливий догляд за нігтями він є одним із найщадніших видів опрацювання. Величезний плюс для людей, що мають дефекти нігтів (шаруваті, з нерівною поверхнею, ребристі, пошкоджені), а також для людей із сухою шкірою або кутикулою, яка швидко росте. З огляду на ці нюанси, деякі майстри не вважають різновидом апаратний манікюр, а вважають його допоміжною операцією, яка допомагає виправити форму і поверхню нігтьової пластини.

Апаратним він названий через використання спеціального апарату. Якщо зазвичай усю функцію виконують манікюрні ножиці, то в нашому випадку це робить шліфувальна насадка, яка встановлена на кінці апарата, яка швидко обертає. Саме це швидке обертання унеможливлює різні порізи і дрібні тріщини. Але, при неправильному використанні, все ж можна завдати шкоди. Не бажано використовувати самостійно, цим займаються висококваліфіковані фахівці, які пройшли особливу підготовку і вже мають навички. Не зловживайте процедурами, для красивих і доглянутих рук рекомендується використовувати апаратний манікюр не частіше ніж двічі на місяць, інакше можуть бути погані наслідки.

Використання манікюрного апарату в домашніх умовах
Звичайно, витрати на послуги висококваліфікованого фахівця будуть більшими, ніж самостійне використання, тому, чому б не користуватися апаратом вдома? Купуючи такий апарат, потрібно пам’ятати, що швидкість обертання насадок різна. Наприклад, професійні мають швидкість обертання 30-40 тис. обертів за хвилину, тоді як є апарати зі швидкістю обертання 5-10 тис. обертів за хвилину і саме вони призначені для домашнього використання. Не варто забувати і про те, що більша частина асортименту призначена для нігтів штучно нарощених і в жодному разі не для “живих” нігтів. Так само зверніть увагу, що апарати можуть комплектуватися з вбудованою сушкою для лаку.

Послідовність виконання:
-для початку, переконайтеся, що нігті чисті. Видаліть з них лак для рідини, але засобами, що не містять ацетон;
-знімати лак потрібно шматочком ватки, попередньо змочивши її рідиною. Притиснувши ватку, почекайте трохи, а потім одним-двома рухами зніміть лак;
-далі потрібно відсунути кутикулу у напрямку до бічних валиків навколо нігтя, при використанні дерев’яної палички;
-видаліть сухі ділянки шкіри й обробіть бічні за допомогою насадок середньої абразивності;
-Потім, якщо у вас є на долонях сухі мазали, їх потрібно згладити, використавши при цьому низькоабразивну насадку;
-сформуйте потрібну форму ваших нігтів (мається на увазі вільний край);
-категорично заборонено обробляти травмовані нігті та нігті із запаленою шкірою;
-якщо все з нігтями добре, акуратно відшліфуйте і відполіруйте нігті;
-обов’язково торкайтеся тільки краєм насадки, у жодному разі не кінчиком, інакше на нігті з’являться подряпини;
-після всіх перерахованих вище процедур зробіть легкий масаж рук. Не забудьте використовувати при цьому крем або олію.

Стаття належить УЦ “Лінуель”

Share