Дитячий манікюр

Дитячий манікюр

Дитячий манікюр у Києві

З великої кількості видів манікюру є ще й дитячий. Так, саме дитячий манікюр, і робиться він дітям у віці 14-15 років, зазвичай дівчаткам. Цей напрямок ще слабо розвинений у нашій країні, але маленькими темпами набирає обертів.

Ви напевно пам’ятаєте моменти з дитинства, коли ваша допитливість до маминої косметички, в якій зберігалися якісь блискітки, ножиці, пилочки, помада і так далі. Але зараз ви вже дорослі і маєте це все особисто, а діти все так само відчувають великий інтерес. Дівчатка, вже в ранньому віці, хочуть подорослішати, бути як їхня мама, намагаються приміряти їхні сукні, потайки беруть помаду і фарбують їй губи, а скільки зникає туалетної води за одну мить, і таких сюрпризів багато. Одні карають своїх дітей, інші ж, розуміють усю ситуацію і беруть ситуацію у свої руки.

Ситуації дві: або розповісти і показати все вдома, на що часто не вистачає часу, або вести дівчинку в салон краси. На сьогоднішній день, саме останній варіант найбільш затребуваний і повністю виправдовує себе. У такі моменти діти прекрасно розуміють батьків, починають їм вірити і любити, а найголовніше, з’являється довіра.
Крім того, що дитячий манікюр є практично в кожному солонее, так на нього, найчастіше, надаються 50% знижки.

Вже ми то, знаємо, що це тимчасове очікування перетворитися на чудовий настрій, гарну посмішку, бурхливі емоції. А який вигляд вона матиме перед своїми подружками, це не передати словами. Діти це люблять, і це привчає наших маленьких принцес доглядати за собою вже з самого юного віку.

Ще одним суттєвим плюсом є те, що дітям подобається ця краса і хочеться зберегти її. Саме через це у наших маленьких дівчаток не виникне бажання гризти нігті, але ж це проблема, з якою стикаються майже всі батьки. Багато досліджень показують, що 25% дітей у віці 6-10 років гризуть нігті, а якщо з цим нічого не робити, то у віці 11-18 років цей показник збільшується до 40%. Пам’ятайте це, адже прекрасний нейл-арт, не тільки дорослі, а й діти залишатимуть у повній цілості й доглянутості.

Дітям робиться необрізний сухий манікюр. Відмінність дитячого від дорослого манікюру в тому, що у дітей нігтьова пластина ще не сформувалася і дуже тонка, тому процес шліфування та полірування відсутній. Під час дитячого манікюру потрібно пам’ятати про запобіжні заходи, адже дитяча шкіра дуже ніжна, розташування судин близько до поверхні шкіри. Найменший біль і це може перейти в дитячий плач.

Щоб приступити до роботи під час дитячого манікюру використовують антисептик (спрей). Він призначений для обробки рук.

Далі підпилюють нігтики спеціальною пилкою. Трапляються випадки, коли дітям не подобаються вібрації пилки і тоді, можна використовувати кусачки, але роблять це дуже обережно. Обрізати слід шматочками і не до самої основи. Ці ж кусачки використовують для видалення задирок, які часто виникають у дітей і які часто супроводжуються незначним болем. Очищають краї нігтя, навіщо шліфують і полірують, то тільки сам край нігтя, у жодному разі не поверхню нігтьової пластини. Для видалення кутикули зазвичай використовують спеціальні бальзами для рук, які самі розчиняють її, або не видаляють взагалі – це травматично.

Далі робиться парафінотерапія, яка дуже подобається юним дівчаткам. Робиться вона з використанням дитячого крему і легкого масажу кистей. Після чого наноситься лікувальний препарат, який сприяє загоєнню кутикули та живленню нігтьової пластини.

Лак наноситься за бажанням батьків, попередньо нігті знежирюють. Лак використовую зазвичай дитячий, який абсолютно безпечний. Іноді використовую спеціальний лак, який має гіркий смак, це для того, щоб дитина не кусала руки. Відмінність дитячого лаку від дорослого в тому, що вони зроблені на водній основі й легко змиваються милом.

Зараз уже мало хто з дівчаток у дошкільному віці не намагався покрасуватися своїми нігтиками з використанням дорослих покриттів (лаків). Звісно, молоді модниці швидко звикають до того, але вони обов’язково мають знати, що цей процес має виконувати фахівець.

Існують значні анатомо-фізіологічні особливості апарату нігтів дитини і, виходячи з цього, робляться відповідні технологічні дії. Усі фахівці дотримуються девізу “Не нашкодь”. Формування нігтів у дітей починається ще в утробі матері з так званих первинних нігтьових пластин – зародкових нігтів. У внутрішньоутробному житті вони ростуть дуже повільно і до моменту народження, вони ледве-ледве перекривають нігтьове ложе. Протягом усього нашого життя зародкові нігті залишаються у вигляді птеригія.

Особливості шкіри ногтевых валиків часто ведуть до інфікування живих росткових частин ногтя. Крім цього характерно часте утворення заусенців. Із-за недостатньої довжини росткової зони нігтя (матрикс), яка не має достатньої довжини ногтеві пластини задоволені дуже тонкими. Це в свою чергу разом з високою еластичністю призводить до прояву білих вкраплених під ногти, так само як і викликаних ложних лейконіхій. І саме ці всі особливості відрізняють дитячий манікюр від дорослого.

Загалом, дитячий манікюр загалом нічим не відрізняється, а лише пропускаються ті чи інші процеси (наприклад: поверхня дитячого нігтя не піддається обробці, тобто відсутня процес шліфування і полірування).

Етапи дитячого манікюру:

-за допомогою антисептика або як його ще називають спрей, обробляються руки;

-потім нігті підпилюються або обрізаються маленькими шматочками (у жодному разі не до самої основи);

-видаляють бруд під нігтьової пластиною;

-за наявності задирок і сухої шкіри використовую ванну зі спеціальним мильним розчином;

– обов’язкове нанесення олії;

-потім приступають до кутикулам, їх не видаляють, а лише формують її лінію за допомогою апельсинової палички;

-видалення задирок;

– парафінотерапія;

– і на закінчення обов’язкове нанесення лікувального препарату;

Використання спеціальних гірких лаків допомагає уникнути відкушування нігтів та шкіри навколо них (оніхофагія).

Стаття належіть Школі Лінуель

Share